Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Kebsik Władysława Broniewskiego, Lubin. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Patryk
24 maj 2026 o 14:34
Mięso „gumowate” oraz w boxie znalazłem kawałki kości po kurczaku, nie polecam
Mateusz
23 kwi 2026 o 20:26
totalnie brak sosów. Sahara. szkoda, że oszczędności psują kebab z tak dobrym potencjałem. trzy osoby dziś jadły, trzy osoby mają takie samo zdanie. smuteczek
Kornel
7 kwi 2026 o 9:31
Mimo później godziny i dnia świątecznego kebab jak zawsze przyjechał ciepły i bardzo dobry
Zieliński
8 mar 2026 o 16:39
niestety zamówienie przyjechało nie pełne i wybrakowane, w zamówieniu było m.in. 2x nugettsy z frytkami, przyjechało jedno i zamiast 6 nugettsy to 4. Zobaczymy czy zrobią zwrot.
Łukasz
6 mar 2026 o 21:57
Bardzo dobre kebaby wszyscy zjedli ze smakiem
Nadia
5 mar 2026 o 16:11
Zamówiłam tylko frytki, a odbiór był wręcz królewski! Obsługa naprawdę dba o każdego klienta pozdrawiam :)
Natalia
1 mar 2026 o 21:57
zamawiałam drugi raz i za pierwszym razem bardzo mi smakował, za drugim już niestety zawiodłam się smakiem
Iwona
26 lut 2026 o 22:45
Kebab bardzo dobry polecam
Oskar
11 lut 2026 o 18:38
Szkoda… 3 zamówienie, mięso surowe. 2 poprzednie naprawdę spoko. Szkoda
Hhhhh
26 sty 2026 o 9:20
Jak dla mnie petarda. Mięso dobrze doprawione i soczyste. Kebab drwala i Box idealny